« Terug naar overzicht

Verhulst Shoes in actie voor het Diabetes Fonds

Bij Verhulst zien we maatschappelijke betrokkenheid als een must. Daarom hebben we dit najaar een actie opgezet voor het Diabetes Fonds. Bij aankoop van deze speciale editie Tara-sneaker doneert Verhulst 5% van de opbrengst aan dit goede doel. De sneakers zijn vanaf nu te koop bij diverse Verhulst verkooppunten!

Diabetes, oftewel suikerziekte, is een ziekte waarbij de bloedsuiker uit evenwicht is. Wist jij dat al 1 op de 14 Nederlanders deze ziekte heeft? Diabetes steelt je gezondheid en toekomst, want deze ziekte leidt vaak tot andere problemen zoals blindheid, hart- en nierschade en voetproblemen. Een actie om geld in te zamelen voor het Diabetes Fonds is voor Verhulst dus een logische keuze, want bij Verhulst Shoes staat gezondheid en comfort hoog in het vaandel. 

Speciale editie Tara-sneaker
De Tara-sneaker is één van de best verkochte Verhulst sneakers van het jaar. Daarom is voor deze speciale actie gekozen voor dit model, maar in een nieuw jasje. Gemaakt van soepel Italiaans leer met een spectaculaire afwerking die afwisselend glimmend en mat is. Hierdoor is iedere schoen uniek! Daarnaast voelen de schoenen heerlijk zacht aan. Natuurlijk hebben ook deze schoenen een uitneembaar voetbed, net als alle schoenen van Verhulst. De collectie is verkrijgbaar in drie kleuren: zwart, blauw en goud.



Verkooppunten speciale editie:
• Bax Schoenen, Almere - www.baxschoenen.nl
• Bruin Schoenen, Emmeloord
• Christophe Muller, Blankenberge
• De Voetwinkel, Eindhoven - www.devoetwinkel.nl
• Hendriks Schoenmode, Landgraaf - www.hendrikslandgraaf.nl
• Kamsma Schoenen, Leeuwarden - www.kamsmaschoenen.nl
• Kelders Comfortschoenen, Oirschot - www.kelderscomfortschoenen.nl
• Mhoodt, Brunssum - www.mhoodtshoes.nl
• Ortho Medica, Geraardsbergen, België - www.orthomedica.be
• Penders Voetzorg, Heythuysen - www.pendersvoetzorg.nl
• Pijnenburg Schoenen, Tilburg - www.pijnenburgschoenen.nl
• Theo Jansen Schoenen, Nijmegen - www.theojansenschoenen.nl
• Schiedon, Amstelveen - www.schiedon.nl
• Schouten Schoenen, Noordwijkerhout - www.schoutenschoenen.nl
• Schutrups Schoenen, Exloo - www.schutrups.nl
• Termeer Modeschoenen, St. Oedenrode - www.termeermodeschoenen.nl
• Van Boeijen Schoenen, Putten - www.vanboeijenschoenen.nl
• Van Meer Schoenen, Rijsbergen - www.vanmeerschoenen.nl
• Van Meer Schoenen, Sprundel - www.vanmeerschoenen.nl
• Van Mook Schoentechniek, Roosendaal - www.van-mook.nl
• Van Veen Schoenen, Zoetermeer - www.vanveenschoenen.nl
• Vazzy, Gits, België - www.vazzy.be
• Verest Schoenen, Heeze - www.verestschoenen.com
• Villastrada, Groesbeek - www.villastrada.nl
• Vlot Orthopedische schoentechniek, Grijpskerke - www.vlotschoentechniek.nl
• Vreeken Voet- en Schoenspecialisten, Alblasserdam - www.vreeken-voetverzorging.nl
• Wijdeman, Alkmaar - www.wijdeman.nl
• Zijlstra Schoenen, Steenwijk - www.zijlstraschoenen.nl


Divide